Torba Karkas

 1. Standart Torba Karkas

  Daha rahat bir uyku kalitesi ve oturma konforu özelliğiyle popülaritesi her geçen gün artan torba yaylar, yayların herbirinin tek tek tela içerisinde olması sebebiyle bağımsız yay özelliği taşır.

 2. Mikro Torba Karkas

  Boyçelik'in ürettiği mikro torba yay sistemleri, vücudu her noktadan destekleyerek daha konforlu bir uyku sağlar.

 3. CPS

  CPS yaylar birden fazla katman oluşturarak üstün konfor ve destek sunmayı amaçlayan ürünlerde kullanılmak üzere geliştirilmiş birbirinden bağımsız ve destekleyici ideal bir yay sistemidir.

 4. FIT Pocket System

  Doğaya daha az karbon (C) salınımı sloganıyla yola çıkan Boyçelik FIT POCKET SİSTEMİ ürününü geliştirerek, geleneksel yaylardan destek direnci daha yüksek yay üretmeyi başardı.

 5. Flexi Firm

  Flexi firm özel geometrisiyle üstün konfor ve destek sağlar. Vücudun ağırlığına ve şekline göre yüksek kavrama ve destekleme özelliğiyle kusursuz uyku keyfi sunar.

 6. OCTO

  Farklı vücut tiplerine ve uyku pozisyonlarına uygun destek sağlayan Octo torba yay sistemi kişiye özel konfor sağlığı için ideal yatağı temsil eder.

 7. SleepTide

  SleepTide vücudu en doğru konumda tutarak vücudun şeklini alır, dolayısıyla uyku halindeyken oluşabilecek fiziksel sorunların önüne geçer.

 8. Pencil Coil

  m²’deki yay sayısını arttırarak üstün konfor sunmayı amaçlayan Pencil Coil yay sistemi; olağanüstü desteği sayesinde, vücudun ağırlığına ve şekline göre yüksek kavrama ve destekleme özelliği sağlayarak kusursuz uyku keyfi sunar.

 9. High Count

  High count sistemi; mükemmel nokta esneklik düzey ile uyku sırasında vücuda, optimum destek sağlayan torba yay sistemi ve ağırlığı dengeleyerek doğal sırt eğrilerini koruyan cell pocket yay sisteminin birleştirilmesiyle geliştirilmiş bir konfor seremonisidir.

 10. DPS

  Çift dikişli Duo Pocket System ile aynı alanda daha az yay kullanarak yüksek maliyetlerden kurtulun.

 11. Dura Coil

  Dura Coil daha fazla destek için özel olarak tasarlanmıştır.